Під Бердичевом затримали літак, який незаконно залетів з Румунії

Під Бердичевом затримали літак, який незаконно залетів з Румунії

ФОТО.

Прикордонники затримали літак, який незаконно залетів з Румунії та приземлився біля Бердичева. Про це 17 червня повідомила пресслужба Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

“Цієї ночі прикордонники Чернівецького загону зафіксували факт незаконного перетину державного кордону літаком з Румунії в Україну.

Оперативні співробітники Держприкордонслужби встановили місце ймовірного приземлення порушників – аеродром неподалік від міста Бердичів, що на Житомирщині.

На місце, підготовлене для посадки повітряного судна, прибули співробітники оперативно-розшукового підрозділу Житомирського прикордонного загону. Коли літак приземлився, правоохоронці висунулися для затримання. Помітивши наближення прикордонників, повітряне судно знову почало рух та піднялось у повітря. Невдовзі співробітники Житомирського загону затримали на аеродромі особу, яка з землі координувала дії екіпажу літака. Після чого АН-2 знову здійснив посадку.

На борту літака було троє осіб, яких також затримано. Також під час огляду місця події виявлено радіостанції, ліхтарі та інше приладдя для організації незаконного злету та посадки”, – йдеться у повідомленні.

За даним фактом до компетентних органів надіслане повідомлення про виявлення правопорушення за ознаками ст.334 ККУ «Порушення правил міжнародних польотів» та ст.332-2 ККУ «Незаконне перетинання державного кордону України». Обставини правопорушення з’ясовуються.

Нагадаємо, житомирські прикордонники затримали чоловіків, які зібрали 200 кг радіаційних ягід на продаж. Житомирські прикордонники затримали іноземця, який намагався провести в Україну психотропи.

Leave a Comment