Статистики порахували розмір середньомісячної зарплати на Житомирщині

Статистики порахували розмір середньомісячної зарплати на Житомирщині

Доходи населення.

Торік розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становив 7259 грн і порівняно з відповідним періодом 2017 року збільшився на 27,1%. Про це повідомили у головному управлінні статистики області.

«До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати відносилися підприємства з виробництва напоїв, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, у сфері фінансової та страхової діяльності, розмір заробітної плати яких перевищив середній показник по області в 1,9–1,5 раза. При цьому абсолютний розмір заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах рибного господарства, у сфері поштової та кур’єрської діяльності, поліграфічній діяльності, тиражуванні записаної інформації не перевищив 54,5% середнього рівня по економіці», – йдеться у повідомленні.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на 1 грудня 2018 року порівняно з 1 січня 2018 року збільшилась на 79,1% і становила 9,6 млн грн.

Нагадаємо, житомирський вчитель: жінка за 40 років із середньою зарплатою 8000 грн. В області майже 20% працівників офіційно отримують понад 10 тисяч зарплати.

Leave a Comment