Під Житомиром десантники проходять унікальну вогневу смугу перешкод (ФОТО)

На полігоні під Житомиром військовослужбовці строкової служби навчаються в умовах максимально наближених до бойових. Про це повідомила прес-служба 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

«Задля гартування сили та духу десантників, на полігоні було створено спеціальну вогневу штурмову смугу перешкод. Подібних смуг перешкод немає а ні в Україні, а ні в інших країнах. До неї увійшли найвдаліші елементи найкращих вогневих смуг різних країн. Її довжина складає 400 метрів в одну сторону та 400 в зворотному напрямку», – йдеться у повідомленні.

Загалом на всій дистанції смуги бійцям потрібно подолати близько десяти різних перешкод, серед яких бліндаж, ділянка з колючим дротом, яку потрібно пройти по пластунськи, висока бетонна стіна, ділянка поваленого лісу, декілька одиниць техніки та приміщень різного типу. Все це бійці проходять на швидкість, під постійні звуки пострілів та вибухів, в повній амуніції та відпрацьовують елементи тактики, прикриваючи один одного під час переміщень. Головною особливістю даної смуги є те, що всі перешкоди підпалені та щільно задимлені, що додає труднощів у її проходженні. Також під час проходження «спекотної» ділянки, учасники під наглядом інструкторів 199-го Навчального центру ДШВ тренуються як правильно діяти у разі власного загоряння, як правильно тушити товаришів, які загорілися, а також відпрацьовують завдання з тактичної медицини. Загалом, середня тривалість на подолання такої смуги займає близько 11-12 хвилин.

«Попре те, що сьогодні військовослужбовці долають цю смугу вперше, вони показали доволі непогані результати, деякі військовослужбовці навіть досягли рекордів, встановлених на даному тренувальному місці», – розповів один із інструкторів 199-го навчального центру ДШВ, майор Віктор Вінник.

Після подолання вогнево-штурмової смуги перешкод, молоді десантники вирушили ще до одного тренувального місця задля подолання страху перед важкою броньованою технікою. Там вони проповзали під танком, відчували на собі міць та силу пострілу броньованих машин, перебуваючи у безпосередній близькості від танку, навчалися діям щодо знищення танків умовного противника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *