Під Житомиром відбулися змагання на кращий танковий взвод серед бригад десантників

Змагання між танковими підрозділами проводилися на загальновійськовому полігоні на Житомирщині. До змагань долучилися команди 25, 79, 80 та 95 бригад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Про це повідомила прес-служба командування ДШВ ЗС України

Програма змагань підготовлена максимально наближено до стандартів НАТО та міжнародних змагань з танкового біатлону. Загалом змагання між танкістами ДШВ складалися з декількох етапів: наступальний бій, оборонний бій, снайперська стрільба, водіння танка, евакуація та надання першої медичної допомоги пораненим та визначення рівня фізичної підготовки танкістів.

«Ці змагання показують кожному командиру танкового підрозділу навченість та підготовку особового складу. Хлопці відпрацьовують на всі сто відсотків, кожен знає своє завдання під час тієї чи іншої вправи, а головне – кожен любить свою справу та свою бойову машину. Без любові та абсолютної відданості нам би не вдалося зайняти першу позицію на цих змаганнях» – розповідає командир танкової роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Андрій Зайченко, танковий взвод якого здобув перемогу.

Зі слів командира танкового взводу 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Володимира Онушка, усі учасники змагань є учасниками АТО (ООС) – «ці танкісти мають великий досвід за плечима». За результатами проведення змагань серед бригад Десантно-штурмових військ на кращий танковий взвод у Житомирі танковий взвод 95 окремої десантно-штурмової бригади став срібним призером, а танковий взвод 79 окремої десантно-штурмової бригади посів почесне третє місце.

До слова, після визначення кращих танкових взводів у видах та родах військ будуть проведені змагання на першість Збройних Сил України, переможець яких буде представляти Україну на міжнародних змаганнях з танкового біатлону.