Підозрюваного у вбивстві батька жителя Житомирського району взяли під варту

Підозрюваного у вбивстві батька жителя Житомирського району взяли під варту

Його судитимуть.

Жителя Житомирського району, який наприкінці липня побив до смерті свого батька, взяли під варту. Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

«За даними слідства, трагічні події сталися 30.07.2021, близько 8-ї години ранку, у приватній оселі одного із сіл Житомирського району.

27-річний чоловік, під час суперечки із батьком (спільно проживали), яка виникла на ґрунті неприязних стосунків, будучи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив бійку.

Зокрема, умисно завдав батькові кулаками по голові та шиї удари, спочатку у помешканні, а потім продовжив і на подвір’ї, унаслідок чого потерпілий впав на землю, однак син продовжив смертельне побиття», ‒ йдеться у повідомленні.

Чоловік відтягнув тіло за господарське приміщення, а сам, забравши двох малолітніх доньок, які гостювали у них (діти живуть із матір’ю, в іншій сім’ї), намагався втекти на автомобілі. Однак неподалік будинку потрапив у аварію.

На сьогодні поліція Житомирського району провадить досудове розслідування. Воно має встановити мотиви та обставини скоєного злочину.

Нагадаємо, що у приміському Ліщині знайшли тіло вбитого чоловіка. За борги чоловік вбив сусідку і травмував її доньку і зятя.

Leave a Comment