Підпільному «зброяру» дали 5 років позбавлення волі

Підпільному «зброяру» дали 5 років позбавлення волі

З іспитовим терміном 3 роки.

Чоловіка, який організував підпільну зброярню на Житомирщині, засудили до 5 років в’язниці з іспитовим терміном 3 роки. Про це повідомили у пресцентрі СБУ у Житомирській області.

«Зловмисник переробляв стартові пістолети під стрільбу бойовими набоями. Збував «зброю» на чорному ринку.

Наприкінці березня 2021 року під час збуту партії «модифікованих» пістолетів зброяра затримали», ‒ йдеться у повідомленні.

Організатор підпільної зброярні, стверджують правоохоронці, раніше вже відбував покарання за вчинення тяжких злочинів. Під майстерню він переобладнав підсобне приміщення власного приватного будинку, а замовників знаходив через особисті зв’язки у кримінальних колах.

У ході обшуку за місцем мешкання затриманого вилучили приладдя для «модернізації» засобів ураження, запасні частини для саморобної зброї, осколкову гранату та чималу кількість бойових набоїв для вогнепальної зброї.

Житомирський районний суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину трьома статтями Кримінального кодексу України і позбавив його волі на 5 років з іспитовим терміном у 3 роки.

Нагадаємо, що СБУ затримала організатора угруповання, яке постачало зброю кримінальникам. Чоловік, який незаконно побудувався на березі річки, зберігав зброю та наркотики.

Leave a Comment