В області знайшли підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь

В області знайшли підпільний цех, де виготовляли фальсифікований алкоголь

Вилучили 7 тисяч літрів спиртного та обладнання.

На Житомирщині 2 лютого прокуратура та податківці викрили підпільний цех з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

“У межах розслідування кримінального провадження, прокуратура спільно з податковою міліцією провели низку обшуків у місцях виготовлення алкогольної продукції на території області та в місцях її збуту. Правоохоронці викрили групу осіб, які без відповідного офіційного дозволу та ліцензії на території області організували підпільний цех з незаконного виготовлення алкоголю, який надалі реалізовували жителям області. Під час обшуків виявили та вилучили близько 7 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, компоненти та обладнання для виробництва такої продукції”, – йдеться у повідомленні.

За фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей та їх незаконного збуту розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 204 КК України.

Досудове розслідування, під процесуальним керівництвом прокуратури області, проводить податкова міліція.

Нагадаємо, в області судитимуть чоловіків, які в підпільному цеху виготовили 15 тонн алкоголю. У Бердичеві через відмову продати алкоголь чоловік вдарив ножем іншого.

Leave a Comment