Бюджет 2020: у наступному році Житомир заплатить 77 млн грн – за кредити та борги

Бюджет 2020: у наступному році Житомир заплатить 77 млн грн – за кредити та борги

Виконавчий комітет схвалив проєкт місцевого бюджету.

Під час позачергового засідання виконавчого комітету було схвалено проект місцевого бюджету Житомирської міської  об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Про це повідомила пресслужба міської ради.

За словами директора департаменту бюджету та фінансів міської ради Діни Прохорчук, головний фінансовий документ ОТГ напрацьований з урахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

Так, у 2020 році Житомирська міська ОТГ планує отримати 2575,8 млн грн надходжень. Видаткова частина бюджету за прогнозом складатиме 1998,1 млн грн..

Близько 77 млн грн у проєкті бюджету передбачені на здійснення видатків на боргові та гарантовані зобов’язання  за кредитними  договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО).

«Найбільше коштів з місцевого бюджету спрямують на освіту, житлово-комунальне господарство, охорону здоров’я, сферу фізичної культури і спорту, а також  соціальний захист населення, інші видатки. Основні надходження до бюджету традиційно плануються за рахунок податку на доходи фізичних осіб, акцизного податку, податку на майно, єдиного податку, інших джерел  доходів», – зауважила Діна Прохорчук.

У подальшому проєкт рішення міської ради «Про бюджет Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» буде внесено на розгляд  і затвердження Житомирської міської ради.

Нагадаємо, комунальним аптекам Житомира дозволять взяти кредит на мільйон. Житомир візьме у кредит 49 білоруських тролейбусів.

Leave a Comment