Підприємець продавав дитячі іграшки та ігри з порушеннями

У Новограді-Волинському перевірили суб’єкт господарювання, де продавали дитячі ігри та іграшки. У результаті у підприємця виявили ряд порушень. Про це повідомила прес-служба головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області.

«До суб’єкта господарювання за виявлене порушення при розповсюдженні продукції, яка не відповідає встановленим вимогам, винесено постанову та застосовано штрафну санкцію в розмірі — 4 250,00 гривень. Суму штрафу суб’єктом господарювання сплачено в повному обсязі до Державного бюджету», – йдеться у повідомленні.

Підприємець розповсюджував дитячі іграшки без національного знака відповідності, необхідних документів, інструкцій та інформації про безпечність. Крім цього, на пакуванні та маркуванні іграшок була відсутня інформація про найменування та адресні дані імпортера, який відповідає за введення іграшок в обіг на території України.

«Також продукція не містила інформації стосовно власного найменування та адресних даних виробника, що суперечить вимогам пункту 10 Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою КМУ від 11.07.2013р. № 515. При проведенні планового заходу перевірено продукції, яка не відповідає встановленим вимогам, – в кількості п’ять одиниць на загальну суму 1,1 тис. грн», – розповіли у прес-службі.

За результатами ринкового нагляду, до суб’єкту господарювання обмежено надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності. Нині підприємець виконав приписи повністю та результативно.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба перевірила літні табори відпочинку. У результаті Житомирська область опинилася у трійці найбільших порушників санітарного законодавства. Також область відзначилася одним із найнижчих відсотків виконання норм харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *