Житомирянин розпочав збір підписів «за» встановлення пам’ятника багатодітним сім’ям

Встановити пам’ятник багатодітним сім’ям у центрі міста пропонує встановити житомирянин Андрій Чупрін. Відповідне електронне звернення до міської влади чоловік зареєстрував 10 серпня.

«З метою популяризації в суспільстві (особливо серед молоді) культу щасливої сім’ї прошу встановити пам’ятник багатодітним сім’ям. Пропоную поставити пам’ятник в центрі міста по вул. Театральній, на місці, де планувався пам’ятник І.Падеревському. Досить встановлювати пам’ятники історичним особам, героям, що з часом та зміною влад стають антигероями і несуть розбіжності в суспільстві. Варто ставити пам’ятники образам, що об’єднують людей в усі часи», – пояснив він.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, розпочався збір підписів за встановлення пам’ятника покровительці Житомира Анастасії Римлянині. Польська громада області наполягає на встановленні пам’ятника Падеревському біля костелу. У мерії ще не визначились, де буде пам’ятник Падеревському.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *