Підприємства області отримають кошти за вирощування льону та гречки

Підприємства області отримають кошти за вирощування льону та гречки

Кошти з обласного бюджету отримають 39 підприємств.

Відповідно до Порядків використання коштів обласного бюджету, члени комісії з надання і використання спеціальної бюджетної дотації з обласного бюджету розглянули документи на отримання спеціальної бюджетної дотації сільськогосподарським підприємствам області. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“22 сільськогосподарські підприємства отримають дотацію за посів гречки на площі 2005,75 га, 15 сільськогосподарських підприємств за посів льону на загальну площу 2681,9 га. Також комісія розглянула отримання спеціальної бюджетної дотації для часткового відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу двох сільськогосподарських підприємств”, – йдеться у повідомленні.

Члени комісії затвердили розподіл коштів обласного бюджету:

– 81 тис. 822 грн на відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності виробництва органічної продукції та часткового відшкодування вартості органічного насіннєвого матеріалу;

– 610 тис. 725 грн спеціальної бюджетної дотації сільськогосподарським товаровиробникам, що спрямовується на вирощування гречки на зерно;

– 3 млн 900 тис. грн спеціальної бюджетної дотації, що спрямовується сільськогосподарським підприємствам на вирощування льону.

Нагадаємо, затримали «Мерседес», який нелегально перевозив 77 «новорічних» сосен. Учасники АТО зможуть пройти психологічну реабілітацію під Києвом та у Бердянську.

Leave a Comment