Затримали «Мерседес», який нелегально перевозив 77 «новорічних» сосен

У ході проведення спільного рейду лісова охорона державного підприємства “Городницьке ЛГ” спільно з працівниками поліції ГУНПУ в Житомирській області в селищі Городниці, що у Новоград-Волинському районі, виявили мікроавтобус «Мерседес», в якому нелегально перевозилося 77 одиниць молодняка сосни. Про це повідомила прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Продукцію вилучено, порушено кримінальне провадежння. Заготівля ялинок проводилась на землях запасу сільських рад», – йдеться у повідомленні.

Загалом рейдовики виявили п’ять випадків самовільних рубок у хвойних молодняках держлісфонду. На порушників наклали 340 гривень штрафів. Окрім того, їм доведеться відшкодувати ще й шкоду, нанесену лісу: в середньому по 355 гривень за кожен випадок.

За інформацією прес-служби, 134 рейдові бригади, в складі яких майже півтисячі працівників державної лісової охорони та поліції, цілодобово патрулюють лісові масиви та дороги області.

Нагадаємо, в минулому році державною лісовою охороною виявлено 24 незаконно зрубані ялинки, до адміністративної відповідальності притягнено 25 осіб, накладено та стягнуто до державного бюджету 2,1 тис. грн адмінштрафів та 5,9 тис. грн заподіяної шкоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *