Підприємці Житомира, які перебували на карантині, не платитимуть за оренду до 1 червня

Підприємці Житомира, які перебували на карантині, не платитимуть за оренду до 1 червня

Міськрада змінить попереднє рішення.

Підприємці Житомира, які орендують приміщення у міської громади, не платитимуть за них по 1 червня включно. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Звільнити на період з моменту установлення карантину по 1 червня 2020 року громадські організації та орендарів, діяльність яких заборонена та не здійснюється згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами і доповненнями), від сплати за оренду нерухомого майна Житомирської міської об’єднаної територіальної громади», йдеться у документі.

У попередньому рішенні, прийнятому 3 квітня депутатами міської ради, підприємці звільнялися від сплати оренди до офіційного закінчення карантину. При чому конкретної дати, до якої з них не братимуть кошти, вказано не було.

Нагадаємо, що власникам житомирських магазинів, які закрилися на карантин, дозволили не платити за оренду приміщень. Перевізникам дозволили не сплачувати до бюджету Житомира за орендовані валідатори.

Leave a Comment