Власники житомирських магазинів, які закрилися на карантин, не платитимуть за оренду

Власники житомирських магазинів, які закрилися на карантин, не платитимуть за оренду

За квітень-травень.

Житомирських підприємців, які призупинили свою роботу на час карантину через коронавірус, позбавлять плати за оренду комунального майна за 2 місяці. Відповідний проєкт рішення сесії Житомирської міської ради оприлюднили на сайті мерії.

«Звільнити орендарів на період квітень-травень 2020 року від сплати за оренду нерухомого майна Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, що використовують нерухоме майно для розміщення діючих закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення», йдеться у документі.

Дія документу не розповсюджуватиметься на тих, хто не підпадав під дію обмежень, введених за постановою Кабміну та рішенням виконкому.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада оприлюднила список магазинів, які не дотримуються вимог карантину. Виконком Житомирської міськради створив мобільні групи, які перевірятимуть дотримання вимог карантину.

Leave a Comment