Підприємцям телефонують «прокурори» і вимагають гроші, – прокуратура

Підприємцям телефонують «прокурори» і вимагають гроші, – прокуратура

Шахрайство.

У Житомирській області вкотре активізували свою злочинну діяльність шахраї, які, представляючись першим заступником, або заступником прокурора області, вимагають кошти.  Про це повідомила прес-служба  прокуратури Житомирської області 20 грудня.

«Зокрема, зловмисники, телефонуючи до керівників державних установ, організацій, а також приватних підприємств на мобільні телефони, вимагають від них перерахунку грошових коштів на банківську картку. До того ж, відмовляються зустрічатися, називаючи номер карткового рахунку.

Дзвінки від шахраїв надходять з наступних номерів мобільних телефонів: 066 863 29 61, 095 043 93 53», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура Житомирської області офіційно повідомляє, що такі прохання мають винятково шахрайські мотиви, за які передбачена кримінальна відповідальність.

Наразі вирішується питання щодо внесення відомостей про зазначені факти до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження.

«Також прокуратура області звертається до усіх жителів Житомирщини з проханням бути пильними і не піддаватися на шахрайські дії. У разі одержання подібних дзвінків або повідомлень, просимо громадян відразу звертатися до органів поліції або прокуратури та оперативно повідомляти про шахраїв», – додали у прокуратурі.             

Нагадаємо, у Житомирі шахраї під виглядом представників газової служби оббирають пенсіонерів. У поліції розповіли про вид «банківського» шахрайства, який поширюється на Житомирщині. Житомир: двоє шахраїв схеми “ваш син у поліції” самі потрапили у поліцію.                                        

Leave a Comment