Підприємцям, які візьмуть кредит у понад 1,5 мільйони, ОДА обіцяє відшкодування з бюджету

Підприємцям, які візьмуть кредит у понад 1,5 мільйони, ОДА обіцяє відшкодування з бюджету

Заявку можна подати до 1 квітня.

Підприємці Житомирщини можуть отримати до 400 тис. грн відшкодування з обласного бюджету, якщо візьмуть у кредит понад 1,5 млн грн на розвиток власної справи.  Заявки приймає департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА до 1 квітня 2019 року. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Відповідно до умов Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, підприємці можуть отримати відшкодування: у розмірі облікової ставки НБУ – наразі 18%, у випадку, якщо беруть кредит до 1,5 млн грн; у розмірі 400 тис. грн у разі, коли кредит становить понад 1,5 млн грн. Відшкодування підприємцям, які отримали кредит на розвиток власної справи понад 1,5 млн грн, здійснюватиметься таким чином: 400 тис. грн компенсації ділитиметься на кількість місяців користування кредитом (до 36 місяців) і виплачуватиметься щомісячно. Остаточне рішення щодо щомісячного розміру компенсації приймається комісією», – йдеться у повідомленні.

Програма поширюється на всі сфери виробництва – харчові продукти, текстиль, одяг, шкіра, папір, хімречовини, гумові і пластмасові вироби, комп’ютери, автотранспортні засоби, меблі тощо. А також на агропідприємства, які вирощують сільськогосподарську продукцію – займаються вирощуванням зернових, олійних, бобових культур, овочів, цитрусових, ягід, горіхів, тваринництвом, рибальством, рибництвом тощо. Підприємці не зможуть взяти кредит на виробництво тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

Нагадаємо, незнайомець оформив на жінку майже 50 кредитів, скориставшись її документами. Облрада хоче дозволити своїм підприємствам взяти кредити на півмільйона.

Leave a Comment