Сотні житомирян зібралися на мітинг проти тарифів

Сотні житомирян зібралися на мітинг проти тарифів

За ініціативи «Батьківщини».

Не зважаючи на досить холодну погоду, майже дві сотні житомирян вийшли 22 лютого на мітинг-протест щодо тарифів на житлово-комунальні послуги під стіни Житомирської облдержадміністрації. Організаторами заходу виступили Спілка власників житла України, на чолі з екс-міністром ЖКГ Олексієм Кучеренком та депутатські фрації «Батьківщина» у міській та обласній радах під керівництвом Любові Цимбалюк та Володимира Кропивницького.

Під час заходу Олексій Кучеренко розповів житомирянам, якою має бути справедлива ціна на газ, електроенергію та опалення.

«Ціна на газ для населення має бути економічно обґрунтованою. За моїми підрахунками, такою є ціна 3 грн 55 коп, максимум — 4 грн за 1 кубічний метр. На сьогодні вартість є вищою як мінімум у 2 рази. З 1 травня кубометр вартуватиме 10 грн, а з 1 січня 2020 року — 12 грн. Ця постанова уряду Гройсмана вже підписана», – наголосив Кучеренко.

Що стосується монетизації субсидій, то, на думку екс-міністра, вона навмисне передбачена напередодні першого і другого туру президентських виборів.

«Це чергова «подачка» влади у розмірі 6 млрд грн для українців. Яку, швидше за все, дадуть два рази і на цьому все закінчиться», – додав голова Спілки власників житла.

Нагадаємо, що депутати «Батьківщини» у Житомирській міській раді вимагали знизити тарифи на опалення для житомирян. Тарифи на тепло вимагали знизити і жителі Коростеня.

Leave a Comment