Підрядника, який привласнив понад мільйон бюджетних коштів на ремонті доріг, судитимуть

Директора товариства, яке виконувало ремонт доріг Харитонівської ОТГ Житомирської області, судитимуть за заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

Приватне товариство, відповідно до укладених договорів, протягом травня-липня 2018 року виконувало поточний ремонт доріг та облаштування території навколо будинку культури і майданчика для святкових заходів у селах Мамрин, Рудня, Смолівка та Харитонівка Коростишівського району.

«Звітуючи про виконаний ремонт доріг, директор товариства мав би в офіційних документах відобразити фактичний обсяг виконаних робіт. Однак посадовець вніс до десяти актів про виконані роботи та довідки про їх вартість недостовірні відомості, майже вдвічі завищивши обсяг робіт та їх вартість. Підроблені документи власноручно підписав та подав до Харитонівської сільської ради, на підставі чого товариству з місцевого бюджету перераховано майже 1,9 млн грн», йдеться у повідомленні.

За висновками судової будівельно-технічної експертизи, за роботи, які фактично не виконувалися, підрядник одержав майже один мільйон гривень з бюджету територіальної громади.

Прокуратурою направлено позов про стягнення з обвинуваченого заподіяної шкоди у повному обсязі та накладено арешт на квартиру, яка належить фігуранту справи.

Нагадаємо, що прокуратура анонсувала передачу справи до суду щодо привласнення підрядником з ремонту доріг у Харитонівській ОТГ бюджетних коштів тиждень тому. В Андрушівському районі підрядник привласнив на ремонті доріг понад 700 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *