Після 11 травня на Житомирщині можуть послабити карантинні обмеження

Після 11 травня на Житомирщині можуть послабити карантинні обмеження

Якщо кількість випадків захворювання буде зменшуватися.

Останні дні не спостерігалося значного приросту захворюваності на коронавірус в Житомирській області. Якщо кількість випадків захворювання буде зменшуватися й надалі, після 11 травня на в області можуть послабити карантинні обмеження. Про це  27 квітня на брифінгу повідомив голова ОДА Віталій Бунечко. 

“Маємо як позитивні новини, так, на жаль, і негативні. По-перше, хочу подякувати всім за дотримання карантинних заходів. Завдяки соціальній відповідальності кожного із вас на цих вихідних не спостерігалося значного приросту захворюваності на коронавірус – зафіксовано лише 14 випадків. Якщо кількість випадків захворювання буде зменшуватися й надалі, після 11 травня ми зможемо послабити карантинні обмеження. Позитивним також є те, що наразі в області одужало вже 10 осіб. Але на жаль, маємо ще один летальний випадок – сьогодні вночі у Житомирській центральній районній лікарні від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, помер 62-річний чоловік. Це вже восьмий летальний випадок в області”, — сказав Віталій Бунечко.

Також голова ОДА закликав жителів області дотримуватися обмежувальних заходів і на травневі свята. Зокрема утриматися від великих скупчень людей та залишатися вдома.

На Житомирщині зареєстровано 351 лабораторно підтверджений випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За добу нові випадки виявили у м. Житомирі (жінка, 35 років), смт Черняхові (жінка, 45 років) та м. Олевську (жінка, 62 роки).

Нагадаємо, заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла. Від коронавірусу помер ще один житель області.

Leave a Comment