У Житомирі продукти із закритих на карантин дитсадків і шкіл віддають багатодітним сім’ям та малозабезпеченим

У Житомирі продукти із закритих на карантин дитсадків і шкіл віддають багатодітним сім’ям та малозабезпеченим

Процес передачі продуктів триває.

Сім’ї пільгових категорій отримують продукти харчування та продовольчу сировину, які не використали заклади дошкільної освіти. Зокрема, 341 родина пільгових категорій виявила бажання отримати запропоновану допомогу. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Малозабезпеченим, багатодітним та іншим сім’ям пільгових категорій, діти яких відвідують заклади дошкільної освіти міста, передають продукти харчування та продовольчу сировину,  які  не використані закладами дошкільної освіти у зв’язку із  запровадженням обмежувальних заходів щодо непоширення коронавірусної інфекції на території Житомирської міської ОТГ”, – йдеться у повідомленні.

Так, 341 родина пільгових категорій виявила бажання отримати запропоновану закладами дошкільної освіти допомогу у вигляді продуктів харчування та продовольчої сировини, і більшість сімей наразі отримали наявні для передачі продукти харчування, серед яких – картопля, цибуля, морква, соління, печиво, джем, крупи тощо. У зв’язку з продовженням терміну карантину, процес передачі продуктів триває.

Наразі багато родин із дітьми потребують підтримки. Тому департамент освіти міської ради звертається до кожного небайдужого з проханням надати допомогу сім’ям, в яких виховуються діти дошкільного та шкільного віку, які потребують матеріальної підтримки.  За детальною інформацією звертатися до департаменту освіти Житомирської міської ради ( тел.: 47-48-39).

Нагадаємо, 15 квітня члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.03.2020 року №296 «Про  передачу продуктів харчування та продовольчої сировини». Раніше ці продукти планували використати для медичних закладів у разі виникнення епідемії коронавірусу у Житомирі.

Leave a Comment