Після перевірки аудиторів 37 чиновників притягнули до відповідальності, одного – звільнили

Після перевірки аудиторів 37 чиновників притягнули до відповідальності, одного – звільнили

Ревізія.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж січня – квітня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 6 млн 500 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області. За недотримання законодавства 30 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 7 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнили з посади.

«За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 16 управлінських рішень. За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю прийнято до виконання 78 пропозицій. До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 13 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. До правоохоронних органів передано матеріали 4 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 1 досудове розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 30 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, житомирські аудитори ініціювали два позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

Нагадаємо, під час перевірки діяльності відділу освіти Коростишівської РДА аудитори знайшли порушення на понад 425 тисяч. Аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень.

Leave a Comment