Під час перевірки діяльності відділу освіти Коростишівської РДА аудитори знайшли порушення на понад 425 тисяч

Під час перевірки діяльності відділу освіти Коростишівської РДА аудитори знайшли порушення на понад 425 тисяч

Про виявлені факти повідомили правоохоронні органи.

Житомирські аудитори під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Коростишівської районної державної адміністрації  виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 425 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

“Через неперерахування  до доходу бюджету коштів від перерахунків заробітної плати та за комунальні послуги сплачені орендарями за  минулі бюджетні періоди, місцевий бюджет недоотримав  майже 97 тис. грн.

Ревізією встановлено факт зайво витрачених коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення додаткової оплати праці, не пов’язаної з педагогічною роботою, на суму 69 тис. грн.

Також аудитори з’ясували, що за рахунок коштів загального фонду було покрито видатки на суму майже 39 тис. грн на оплату праці працівників котелень, які мали проводитися за рахунок коштів спеціального фонду.

Окрім того, установлено зайві витрати на виплату заробітної плати,  оплату завищеної вартості комунальних послуг, списання продуктів харчування у завищених обсягах, через що втрачено майже 140 тис. грн.

Аудитори виявили нестачу матеріальних активів та грошових коштів на суму майже 80 тис.грн”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки вжитим аудиторами заходам забезпечено усунення порушень на суму майже 117 тис. грн.

За допущення порушень до установи застосовано фінансові санкції, а посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч. Майже на півмільйона знайшли порушень у Бердичівському центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Leave a Comment