Після того, як виконком змусив водоканал прозвітувати про гідранти — відремонтували їх третину

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» у грудні місяці відремонтувало 54 гідранти, які знаходяться у місті. Таку інформацію надав директор підприємства Андрій Нікітін на протокольне доручення виконкому від 20 грудня 2017 року.

«До кінця року відремонтуємо решту 126 гідрантів. Більшість із них — це такі, які вже не можна ремонтувати. Потрібно купувати нові і встановлювати. Ми продивилися різні варіанти — вітчизняні та імпортні. Гідранти українського виробництва набагато дешевші», – повідомив директор «Житомирводоканалу».

За його словами, вартість одного вітчизняного гідранта становить близько 2,5 тис. грн, у той час як іноземні коштують близько 17-25 тис. грн.

«Всі гідранти підприємство може поставити власним коштом. Але додатково, ми написали листа на міську раду, щоб вони нас підстрахували і виділили кошти», – додав Нікітін.

Пожежні гідранти встановлюються на водопровідних мережах для гасіння пожеж. За правилами, їх технічний стан перевіряють двічі на рік, навесні і восени з пуском води.

Нагадаємо, що «Житомирводоканал» у листопаді витратив майже 8 млн грн на хлорування води. Директор підприємства засекретив інформацію, за чиї гроші він їздив на виставку у Ізраїль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *