У Новограді хочуть закрити поштові кіоски через їхню нерентабельність

У Новограді хочуть закрити поштові кіоски через їхню нерентабельність

Кіоски знаходяться у власності «Укрпошти».

У Новограді-Волинському хочуть закрити поштові кіоски, де можна було придбати газети, журнали, листівки та канцелярські предмети. Про це повідомила прес-служба міської ради з посиланням на начальника Центру поштового зв’язку № 4 Ганну Бущенко.

«У зв’язку з тим, що значно знизились обсяги по наданню послуг поштового зв’язку, зменшились обсяги продажу періодичних друкованих видань, товарів народного споживання та збільшились витрати на утримання поштових кіосків, утримувати поштові кіоски стало нерентабельно. З 1 січня будуть закриті поштові кіоски, які розташовані за адресами: вулиця Шевченко, 12; вулиця Шевченка, 45 (приміщення автовокзалу); вулиця Шолом Алейхема, 2. Реалізація періодичних друкованих видань буде здійснюватись через міські відділення поштового зв’язку та через листонош», – розповіла Ганна Бущенко.

До слова, перший заступник міського голови Сергій Колотов зустрічався з начальником ЦПЗ №4 щодо збереження роботи поштових кіосків у місті. Нині Ганна Бущенко веде відповідні переговори із обласним керівництвом «Укрпошти».

Leave a Comment