Північ області: жінка, яку укусила гадюка, потрапила до реанімації

Північ області: жінка, яку укусила гадюка, потрапила до реанімації

Це вже 11 випадок цьогоріч.

У Овруцькому районі жінка потрапила до реанімації через укус гадюки. Інцидент трапився 18 липня. Про це повідомила прес-служба  управління цивільного захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації.

“До реанімаційного відділення Овруцької центральної районної лікарні госпіталізовано мешканку с. Усове 1949 року народження. Коли у лісі жінка збирала гриби, гадюка вкусила її за праве передпліччя. Наразі стан її здоров’я середнього ступеню важкості”, – йдеться у повідомленні.

Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації радить бути пильними та обережними:

“Ідучи в місця, де мешкають плазуни, необхідно надівати відповідний одяг та взуття. Запобігають укусам гадюки високі черевики, грубі шерстяні шкарпетки, щільні, не вузькі штани, заправлені з напуском на взуття. Під час збирання грибів чи ягід краще користуватися палицею достатньої довжини, щоб перевірити зарості. Якщо в цьому місці знаходиться гадюка, вона або втече, або викриє себе”.

Нагадаємо, на Житомирщині селянин, якого вкусила гадюка на городі, потрапив до реанімації. На півночі області гадюка вкусила дитину, яка збирала ягоди.

 

Leave a Comment