По 2500 євро Німеччина виплатить радянським військовополоненим часів Другої світової

Німеччина відшкодовує 2500 євро радянським військовополоненим та червоноармійцям. Про це 13 лютого повідомили у Департаменті праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації.

«Особи, які були червоноармійцями та в період між 22.06.1941 р. та 08.05.1945 р. як військовополонені перебували під вартою мають право на отримання відшкодування у розмірі 2500 Євро. Відшкодування не отримують особи, які вчинили військові злочини, злочини проти людства, або сприяли вчиненню цих злочинів. Зазначене відшкодування є персональним і видаватиметься лише за заявами осіб згаданої категорії. Спадкоємці колишніх військовополонених не мають правових підстав на отримання відшкодування. Лише у випадку, коли особа, яка має право отримати відшкодування, подала заяву і після того померла, кошти можуть отримати або його дружина, або діти», – йдеться у повідомленні.

Заяви необхідно подати до 30 вересня 2017 року до Федерального відомства центральних послуг та невирішених майнових питань (Bundesamt für zentrale Dienste und offene Vermögensfragen, BADV).Варто зауважити, що закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають згадані заяви.

Нагадаємо, півмільйона гривень міська рада заплатить перевізникам на відшкодування проїзду школярів у Новограді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *