Поблизу кордону з Білоруссю на Житомирщині збудували 79-метровий міст

Поблизу кордону з Білоруссю на Житомирщині збудували 79-метровий міст

ФОТО.

У Овруцькому районі збудували міст через річку Желонь, що поблизу кордону з Республікою Білорусь. Рух новозбудованим прикордонним мостом вже забезпечили. Про це повідомила пресслужба САД у Житомирській області.

“Забезпечено рух новим мостом через річку Желонь, що на Овруччині, поблизу кордону з Республікою Білорусь. Це 3-й кілометр шляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

На штучній споруді вже заасфальтовано основний проїзд та підходи до мосту. Завершено демонтаж тимчасової переправи.

Наразі генпідрядник ПАТ «МСУ-3» працює над облаштуванням відкосів, встановленням бар’єрного огородження та знаків”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки реалізації даного проекту сформується позитивний імідж та значно покращиться транспортна сполучуваність України з сусідньої державою.

До слова, будівництво мосту, що було розраховане на 2 роки, розпочалось минулоріч. Після будівництва штучна споруда має протяжність 79 погонних метрів із габаритами проїзду 9,5 метрів та двома службовими проходами по 0,75 м.

Нагадаємо, у Високій Печі розпочали ремонт мосту вартістю понад 16 мільйонів. Житомиряни вимагають, щоб Сухомлин відзвітував про реконструкцію підвісного мосту.

 

Leave a Comment