У Високій Печі розпочали ремонт мосту вартістю понад 16 мільйонів

На мості через річку Тетерів, що у селі Висока Піч, завершується спорудження тимчасового проїзду. Про це повідомила прес-служба САД у Житомирській області. Тривають роботи з поточного середнього ремонту мосту.

«Тривають роботи з поточного середнього ремонту мосту через річку Тетерів на кілометрі 30+683 шляху Житомир-Чернівці у Житомирському районі. Роботи виконуються на замовлення Служби автомобільних доріг у Житомирській області за кошти з держбюджету. Сума договору становить 16 мільйонів та майже 250 тисяч гривень. Відповідно до результатів державних закупівель роботи виконує ПрАТ «Містобудівне управління – 3»», – йдеться у повідомленні.

Після ремонту штучної споруди проїжджа частина розшириться з 7 до 8 метрів. Крім того, передбачено влаштувати нові тротуари, бар’єрне та перильне огородження, покриття на мості та виконати роботи з безпеки руху.

Гарантійний строк на штучні споруди після приймання виконаних робіт становить 10 років.

«Незабаром для транзитного транспорту на період ремонту буде діяти об’їзд мосту за напрямком: Залужне – Романів – Чуднів,  технологічний транспорт може скористатися тимчасовим проїздом, що споруджений паралельно штучній споруді», – додали у службі автомобільних доріг області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *