Побиті бордюри, поламаний асфальт та вибоїни – такі дороги на Польовій у Житомирі (ФОТО)

Побиті бордюри, поламаний асфальт та вибоїни – такі дороги на Польовій у Житомирі (ФОТО)

На капремонт доріг на Польовій торік витратили 12 млн грн.

Побиті бордюри, поламаний асфальт, який горою лежить на місці, де мав би бути газон, насипаний щебінь та вибоїни в асфальті – такий вигляд має покриття доріг у мікрорайоні Польовій – неподалік від ФОКу.

У минулому році у цьому мікрорайоні проводився капітальний ремонт покриття доріг, однак навесні асфальт зійшов разом зі снігом. Про це повідомив депутат міської ради Олександр Рибак. Міська рада звертатиметься до суду. На капітальний ремонт Польової місто витратило понад 12 млн грн.

Як повідомили у прес-службі Житомирської міської ради, у місті уже проводять аварійний ремонт доріг, а в центрі очистили тротуарну плитку від піску. Цьогоріч у міській раді змінили підхід до ремонтів автодоріг, їх будуть ремонтувати у три етапи. Після аварійного ремонту буде проведено поточний ремонт – фрезерування ям та укладка нового асфальту. У прес-службі пояснили, що такі ремонтні роботи проводяться, коли немає фінансової можливості укласти нове покриття по всій ділянці дороги. Після цього буде проведено третій вид робіт – капітальний ремонт доріг.

Як повідомляв “Вголос.zt”, цьогоріч на ремонт доріг у Житомирі мають використати 40 млн грн.

У Тернополі, зокрема, уже передбачили 41 млн грн на поточний ремонт доріг та понад 30 млн грн – на капітальний. На ремонт доріг в Івано-Франківську в 2017 році – 77,5 млн грн. У Сумах до бюджету заклали 62 млн грн.

Для ремонту доріг в області планують виділити більше півмільярда гривень. А в цілому в Україні у 2017 році передбачено 30 млрд грн.

Нагадаємо, у міській раді збираються відремонтувати дах на 1,5 мільйона. Більше мільйона гривень планують витратити на ремонт дахів у таборі «Супутник».

Автор фото: Сергій ОМЕЛЬЧУК.

Leave a Comment