Більше мільйона гривень планують витратити на ремонт дахів у таборі «Супутник»

Більше мільйона гривень заклали депутати на проведення реконструкції і капітальний ремонт дахів душових у корпусах № 1 та № 3 дитячого табору «Супутник», що у Житомирі. Таке рішення прийняли на засіданні бюджетної комісії 3 березня.

«Ми виїжджали на місцевість, дивилися три корпуси, на яких потрібно поміняти дах. Узагалі оглянули «Супутник», там робіт набагато більше, ніж ми просимо», сказала начальник управління сімї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Потребує оновлення, зокрема, центральна алея, інші доріжки, футбольне поле, місце зустрічі батьків та дітей, оснащення їдальні тощо. Члени бюджетної комісії проголосували закласти до бюджету 160 тис. грн. З них 100 тис. грн на поточний ремонт асфальто-бетонного покриття та по 30 тис. грн на проектно-кошторисну документацію для ремонту даху в корпусі № 6 та капітального ремонту доріжок. Проголосували також за рекомендацію до 1 вересня розробити стратегію розвитку табору.

«Стратегію розробити на три – п’ять років і щороку виділяли певні кошти, щоб у режимі планування це робили наперед», – сказав голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв.

Як повідомляв «Вголос.zt», депутати погодили виділення 300 тис. грн на підготовку табору “Супутник” до сезону і зобов’язали керівника прозвітувати за витрачені кошти.

Нагадаємо, на 11 мільйонів бюджетних коштів хочуть оздоровити дітей Житомирщини у цьому році. Більше 800 дітей з Житомирщини чекають на усиновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *