Подружжя артистів із Житомира отримало у власність квартиру

Подружжя артистів із Житомира отримало у власність квартиру

Рішення прийняли депутати міської ради 3 квітня.

Рішення «Про безоплатну передачу квартири у власність творчому подружжю Олександра та Яніни Яремчуків» прийняли депутати міської ради 3 квітня у ході сесії міської ради. Про це повідомила пресслужба мерії. До цього дня артисти разом із своїми доньками тимчасово проживали у гуртожитку та не мали власного житла.

“Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 06.11.2019 №1201 «Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації нежитлових приміщень» Олександру Яремчуку дозволили провести реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею 52,72 кв. м у житловому будинку №66 по вулиці Довженка за власні кошти”, – йдеться у повідомленні.

Заслужені артисти України Олександр та Яніна Яремчуки – артисти – вокалісти академічної хорової капели «Орея» Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера та Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги. Яніна та Олександр Яремчуки – володарі багатьох нагород на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Нагадаємо, СБУ передасть чотири квартири у комунальну власність Житомира. В області придбали 9 квартир для дітей-сиріт та житло під дитячий будинок сімейного типу.

Leave a Comment