В області придбали 9 квартир для дітей-сиріт та житло під дитячий будинок сімейного типу

В області придбали 9 квартир для дітей-сиріт та житло під дитячий будинок сімейного типу

Ще 8 квартир у стадії оформлення.

На Житомирщині для дітей-сиріт та осіб з їх числа вже придбали 9 квартир, ще 8 у стадії оформлення і найближчим часом будуть куплені. Крім того, купили один будинок під ДБСТ у Брусилівському районі. Про це повідомили у службі у справах дітей облдержадміністрації. 

“За кошти державної субвенції в області придбали один житловий об’єкт під дитячий будинок сімейного типу, 9 квартир для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Ще 8 квартир на стадії оформлення документів, проте рішення комісії за цими об’єктами прийняте позитивне і найближчим часом ці житлові площі будуть придбані. Загалом за результатами засідань комісії місцевим бюджетам розподілили 6 млн 678,5 тис. грн державної субвенції на придбання житлових об’єктів.

За кошти державної субвенції в області придбають:

  • один житловий об’єкт під дитячий будинок сімейного типу (Брусилівський район),
  • 7 квартир під соціальне житло для 7 осіб з числа дітей-сиріт (м. Житомир, Новоград-Волинський, Баранівська, Радомишльська міські ОТГ, Лугинська та Хорошівська селищні ОТГ),
  • 10 квартир у власність 11 особам з числа дітей-сиріт, одна з яких має інвалідність (м. Житомир, Черняхівський район, Коростишівська, Олевська міські ОТГ, Пулинська та Червоненська селищні ОТГ, Семенівська сільська ОТГ)”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією служби у справах дітей ОДА, на сьогодні уклали договори купівлі-продажу на 9 квартир для 10 осіб з числа дітей-сиріт, та житловий об’єкт під дитячий будинок сімейного типу.

До слова, цього року область отримала 18 млн 255 тис. грн субвенції з державного бюджету для придбання, будівництва і реконструкції житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків.

Варто зауважити, що триває збір пропозицій та документів від РДА, міських рад, ОТГ області для прийняття обласною комісією рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які у 2018 році буде спрямована субвенція. Подати заявки на придбання житла можна до 15 грудня поточного року.

Нагадаємо, Бердичівський інтернат через суд змусили виплатити гроші дітям-сиротам. В області у сім’ях проживають майже 93% дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

 

Leave a Comment