Подружжя депутатів проти «гінекології» біля храму

Депутати Володимир та Людмила Кропивницькі обурені розміщенням білборду, який рекламує приватну гінекологічну клініку, біля Свято-Юріївського храму, що по вулиці Чуднівській у Житомирі. Про це Кропивницькі написали на своїй сторінці у мережі Facebook.

“У соціальній мережі натрапили на цікаву статтю з приводу розміщення білбордів біля Свято-Юр’ївського храму по вул. Чуднівська, 102 типу “Гінекологія – лікування жіночих хвороб”. Так, дійсно така реклама не повинна бути біля Храму.
Ми звернулися до міського голови з приводу цієї ситуації і попросили перевірити законність розміщення білбордів на землі Храму та провести заходи з метою збереження естетичного стану вулиці Чуднівська шляхом надання законним власникам конструкцій альтернативи розміщення в інших місцях”, – написали Кропивницькі.

Депутати запевняють, що ці конструкції найближчим часом будуть демонтовані, оскільки були розміщенні самовільно.

“Ми хочемо бачити біля Храму розміщення інформації зі словом Божим!”, – аргументують Володимир та Людмила Кропивницькі.

Нагадаємо, що директор обласного краєзнавчого музею розповів, як “розкрутити” музей. Рецепт успіху, каже він, у рекламі, соцмережах та харизмі працівників. У 2015 році місто заробило на зовнішній рекламі більше 2 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *