Погорільцям із півночі області на 11,2 млн грн придбають житло

Погорільцям із півночі області на 11,2 млн грн придбають житло

Уряд виділив кошти й на ліквідацію наслідків пожежі.

Уряд виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області. Про це повідомила прессулжба облдержадміністрації.

“Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 м. кв”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, на засіданні Кабінету Міністрів прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежами на території Житомирської області. Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для Державної служби з надзвичайних ситуацій) – 7665 тис. гривень та Міністерству енергетики та захисту (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 670 тис. гривень. За ці кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Нагадаємо, що на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка розповсюдилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 тис. гектарів. До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки. У тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.

Leave a Comment