Поліцейські-вибухотехніки отримали для роботи валізу американського зразка

Спеціальну валізу зі спецобладнанням для огляду місця вибуху американського зразка підрозділ вибухотехнічної служби ГУНП в Житомирській області отримав для роботи після спільних навчань з колегами із США. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

«Нещодавно працівники підрозділу повернулися зі столиці, де проходили кількаденні навчання спільно із колегами з Федерального бюро розслідувань США. На тренінгах українські та американські вибухотехніки ділилися робочим досвідом, обговорювали шляхи попередження небезпечних ситуацій, алгоритм дій фахівців щодо знешкодження вибухових предметів та під час огляду місця вибуху та розглядали інші специфічні аспекти роботи», – розповів начальник відділу вибухотехнічної служби ГУНП Житомирщини Віктор Кручинський.

img_4402_veb

По закінченню курсів житомирський вибухотехнічний підрозділ отримав для роботи спеціальну валізу зі спецобладнанням для огляду місця вибуху американського зразка. До її складу входять комплекти захисного одягу, спеціальне маркувальне обладнання, засоби пошуку та вилучення залишків вибухівки тощо.

«Цьогоріч працівники підрозділу ВТС ГУНП Житомирщини здійснили понад 360 службових виїздів, у тому числі на місця виявлення небезпечних предметів», – уточнили у прес-службі.

Нагадаємо, у Бердичеві поліція шукала вибухівку – дзвінок аноніма про небезпеку не підтвердився. Житомирянин розгулював по місту з повною сумкою набоїв. Чоловік копав картоплю, а викопав артилерійський снаряд.

Автор фото: прес-служба ГУНП у Житомирській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *