Поліцейські розшукують батьків 2-річного хлопчика, якого знайшли побитим на одній із вулиць Житомира

Поліцейські розшукують батьків 2-річного хлопчика, якого знайшли побитим на одній із вулиць Житомира

Малюк в лікарні.

У Житомирі 7 серпня увечері патрульні виявили залишеного  хлопчика віком приблизно 2 роки. На обличчі та голові дитини синці і гематоми. Хлопчика доставили до лікарні, а ювенальні інспектори Житомирського відділу нині встановлюють батьків дитини та обставини його перебування на вулиці самого. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“Хлопчика у візочку патрульні помітили на вулиці Перемоги близько 21:20. Дитина спала, а поряд нікого з дорослих не було. Окрім того, на обличчі на та голові малого були видимі забої і гематоми.

Патрульні викликали «швидку» для хлопчика і, опитуючи місцевих жителів, з’ясували, що він нібито проживає неподалік разом з матір’ю. Однак у будину світло не горіло і на стук поліцейських двері ніхто не відкрив.

Нині хлопчик перебуває у Житомирській обласній дитячій лікарні. А усі обставини події, а також батьків малого встановлюють інспектори з ювенальної превенції”, – йдеться  у повідомленні.

За вказаною адресою правоохоронці згодом виявили ще двох дітей,12-річну дівчинку та 8-річного хлопчика, які перебували у будинку під наглядом літньої бабусі. За словами жінки, їх батьки поїхали десь кілька днів тому і коли повернуться вона не знає.

Поліцейські разом з соціальними службами вилучили дітей до з’ясування усіх обставин, у тому числі осіб батьків, та вирішення питання щодо подальшого їх перебування у родині.

Нагадаємо, за рік на Житомирщині матері відмовилися від 64 немовлят. Поки п’яна матір без свідомості лежала біля квартири, двох маленьких дітей рятували через вікно.

Leave a Comment