Т. в. о. керівника ТТУ не озвучив позицію щодо підприємства, бо «його не спитали»

Т. в. о. керівника ТТУ не озвучив позицію щодо підприємства, бо «його не спитали»

Під час громадського обговорення по транспорту.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Максим Манухін не озвучив своєї думки під час громадського обговорення по транспорту, ініційованого міською радою 6 серпня. Житомиряни запропонували мерії зробити генеральним перевізником у місті ТТУ.

«Чому Житомирська міська рада не хоче зробити головним перевізником трамвайно-тролейбусне управління? Це дозволить йому надавати транспортні послуги власними силами, наймати іншого виконавця і контролювати дотримання умов договору», ‒ запропонував житомирянин Володимир Красовський.

На його пропозицію під час громадського обговорення 6 серпня не відреагував ані начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний, ані присутній у залі т. в. о. начальника ТТУ Максим Манухін.

У коментарі журналісту «Вголос.Zt» Манухін сказав, що не виступив на підтримку ініціативи житомирянина тому, що «його ніхто не спитав». В цілому ж, додав т. в. о. керівника трамвайно-тролейбусного управління ідею зробити підприємство генеральним перевізником «підтримує обома руками».

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради 7 серпня переніс розгляд питання про підвищення тарифу на проїзд у маршрутках. Працівники КП «Житомирське ТТУ» підозрюють, що зміна керівництва підприємства це шлях до його подальшої приватизації.

Leave a Comment