Поліцейські затримали декілька житомирських студентів, які причетні до діяльності наркосиндикату

Поліцейські затримали декілька житомирських студентів, які причетні до діяльності наркосиндикату

Слідчі дії тривають.

На Житомирщині у причетності до діяльності наркосиндикату,який діє по всій Україні, викрили декілька студентів одного з ВНЗ.  Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеслав Печененко. 

“10 квітня на території 13 областей України, зокрема і Житомирщини, була проведена спецоперація по ліквідації розгалуженої мережі продажу наркотиків, у тому числі через Інтернет. Затримані організатори та виконавці. Це ті ділки, що максимально конспірували свою “діяльність”, щоразу вигадуючи нові місця закладок проданих доз наркотиків та варіанти безконтактного спілкування з клієнтами.

Зокрема, на Житомирщині у причетності до діяльності наркосиндикату викриті кілька студентів одного з ВНЗ, в яких під час обшуків вилучено марихуану, амфетамін, кокаїн, рекламні агітки, банківські картки та інші свідчення злочинної діяльності. Наркотичні засоби надходили у регіон через поштовий зв’язок, а уже місцеві розповсюджувачі робили так звані закладки після отриманих через інтернет-меседжери замовлень та оплат на банківські рахунки”, – сказав Вячеслав Печененко.

о, 

 

 

 

Нагадаємо, на Житомирщині поліцейські з допомогою селян “накрили” потужну нарколабораторію. Жителька Коростеня через дитину намагалася передати наркотики у колонію.

 

Leave a Comment