Поліція хоче, щоб Житомир поміняв дорожніх знаків на понад півтора мільйона

Поліція хоче, щоб Житомир поміняв дорожніх знаків на понад півтора мільйона

Ще понад 150 тисяч витратять на знаки для «лежачих поліцейських».

У Житомирі мають замінити 1 тис. 211 дорожніх знаків, які є непридатними до використання або пошкоджені. Вартість їх заміни обійдеться бюджету у 1 млн 582 тис. грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету 12 вересня повідомив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Валентин Васянович.

«Нам поліція винесла припис. І згідно з ним ми маємо замінити 1211 дорожніх знаків. Якщо ми не в повній мірі виконаємо або взагалі проігноруємо цей припис — комунальне підприємство «Міськсвітло», яке за це відповідає, оштрафують», – сказав заступник начальника управління транспорту.

За його словами, припис мали виконати ще до 31 травня. Окрім дорожніх знаків, у Житомирі мають ще додатково встановити 140 знаків, які ставлять на попередження про «лежачих поліцейських». На це мають витратити ще 153 тис. грн.

Нагадаємо, що у червні місяці Житомирська міська рада оголосила тендер на закупівлю «лежачих поліцейських» для встановлення на дорогах міста. У квітні у Житомирі почали встановлювати світлодіодні дорожні знаки.

Leave a Comment