У Житомирі почали встановлювати світлодіодні дорожні знаки (ФОТО)

У Житомирі почали встановлювати світлодіодні дорожні знаки (ФОТО)

Усього закупили 50 світлодіодних знаків.

У Житомирі найбільш небезпечні нерегульовані пішохідні переходи позначать дорожніми знаками зі світлодіодним освітленням. Про це 14 квітня повідомила прес-служба Житомирської міської ради. У березні завдяки системі ProZorro закупили 50 світлодіодних знаків. Ці знаки розмістять протягом року по всім небезпечним ділянкам міста.

За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, такі знаки необхідно встановлювати, оскільки це допоможе зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод та забезпечить безпеку дорожнього руху.

 «У минулому році ми вже розмістили декілька знаків. Доволі позитивна практика, бо  водій бачить, що він наближається до пішохідного переходу, особливо це потрібно,  де пішохідні переходи не регулюються», – розповів Дмитро Ткачук

КП «Міськсвітло» вже має першу партію таких знаків та почало їх встановлювати.

Нагадаємо, що у райцентрі міська рада встановила 48 інформаційно-вказівних, попереджувальних та заборонних  дорожніх знаківПонад 400 дорожніх знаків із зазначенням зупинок транспорту має встановити комунальне підприємство “Міськсвітло” Житомирської міської ради.

Leave a Comment