Поліція назвала місця концентрації ДТП на дорогах Бердичева

На дорогах Бердичева з початку року сталося більше півсотні дорожньо-транспортних пригод. Найбільше ДТП трапилося по вулиці Житомирській. Про це у відповіді на інформаційний запит “Вголос.zt” повідомила начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

“У місті можна виділити 5 місць з достатньо високою концентрацією ДТП – це вулиця Житомирська, Вінницька, Європейська, Володарського та Котовського. Зокрема, на вулиці Житомирській з початку року сталося16 дорожньо-транспортних пригод, в яких одна людина загинула та 17 отримали  травми. Загалом цьогоріч у Бердичеві сталося 57 дорожньо-транспортних пригод. З них – 27 за участі пішоходів, 9 за участі велосипедистів та 8 за участі дітей. Отримали травми 60 осіб, з них – 10 дітей. Загинули шестеро осіб”, – розповіла Ольга Зінченко.

До слова, у минулому році на території міста сталося 70 дорожньо-транспортних пригод, в яких 3 особи загинули та 103 були травмовані.

Нагадаємо, торік на вулиці Житомирській сталося 7 ДТП, а на Вінницькій – 6. У 2015 році на цих вулицях було 19 дорожньо-транспортних пригод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *