У Житомирі відремонтують Дім української культури

У Житомирі планують відремонтувати підвал та дах адміністративного приміщення по вулиці Бердичівській 61/18, відоме житомирянам як «старий ЗАГС». Саме тут нині знаходиться управління культури міської ради та скандально відомий “Дім української культури”.

Відповідно до угоди, яку управління культури міської ради та ТОВ “УютСтрой” підписали 9 жовтня, поточний ремонт приміщення обійдеться у 96 тис. 296 грн 78 коп. з ПДВ. Відповідно до звіту про укладений договір,який оприлюднили на сайті публічних закупівель «ProZorro» 7 листопада, підрядник має завершити роботу до кінця цього року.

До слова, ТОВ “Уют-строй” відоме житомирянам як фірма, яка виконувала ремонт підвісного мосту над Тетеревом, що у міському парку. На ремонт витратили ​майже півтора мільйона бюджетних коштів. Визначення підрядника відбувалося без конкурсу. Відомо, що «Уют-Строй» проводить роботи з реконструкції тротуару по Театральній. Крім того, саме у цієї фірми закуповували будівельні матеріали​​ в​​ управлінні​​ освіти​​ Житомирської​​ міської​​ ради.

Нагадаємо, від секретаря Житомирської міськради вимагали обґрунтувати витрати на Дім української культури. Витрати на Дім української культури – це комерційна таємниця, – підрядник. ​Служба безпеки України разом із Держфінінспекцією виявили розтрату бюджетнихкоштів при ​створенні Дому української культури​. Тим часом в управлінні культури Житомирської міської ради стверджували, що про перевірку цими установами ​нічого не знали​. Політолог Роман Давиденко переконаний, що у махінаціях із Домом української культури в мерії шукатимуть крайнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *