Поліція отримала новенький кросовер, який придбали з бюджету області за понад півмільйона

Поліція отримала новенький кросовер, який придбали з бюджету області за понад півмільйона

Відтак мобільнішою стала одна зі служб блоку кримінальної поліції.

Автопарк поліції Житомирщини поповнився новим транспортом. Так, 20 травня в Головному управлінні Нацполіції Житомирщини відбулась передача нового автомобіля «Renault Duster» обласному правоохоронному відомству. Кросовер придбаний на кошти, виділені з обласного бюджету на матеріально-технічне укріплення підрозділів поліції регіону. 

Ключі від нового автомобіля начальнику ГУНП в області Сергію Крупєю передала заступниця Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко.

“За рішенням обласної ради і за підтримки облдержадміністрації ще на початку березня з обласного бюджету було виділено кошти в сумі 600 тисяч гривень. Хоча наш фінансовий ресурс наразі обмежений, ми усвідомлюємо, наскільки важлива сьогодні складова безпеки у суспільстві. Відтак, сподіваємось, що придбаний новий автомобіль сприятиме мобільності та оперативності наших поліцейських”, – прокоментувала вона.

Керівник Нацполіції в області Сергій Крупєй одразу ж визначив, за яким з підрозділів буде закріплений новий транспорт. Відтак мобільнішою стала одна зі служб блоку кримінальної поліції.

Нагадаємо, на Житомирщині за 1,6 млн грн бюджетних коштів придбали автомобіль “швидкої”, який насправді коштував утричі дешевше.

Leave a Comment