Поліція розшукує литовця, який вийшов з автобуса «Київ-Варшава» у Житомирі та пропав

Поліція розшукує литовця, який вийшов з автобуса «Київ-Варшава» у Житомирі та пропав

Прикмети чоловіка.

Правоохоронці встановлюють місце перебування 48-річного Монтвідаса Гедимінаса, який 23 жовтня вийшов з автобуса «Київ-Варшава» у м. Житомирі та нині його місце перебування невідомо. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“За наявною у поліцейських інформацією, чоловік 22 жовтня перетнув кордон України у Волинській області з метою відвідати м. Київ. Наступного дня він повертався додому автобусом міжнародного сполучення, однак через конфлікт з пасажирами близько 09.00 на центральному автовокзалі м. Житомира вийшов.

За словами родичів зниклого, з того дня зв’язок з ними перервався, відтак вони звернулись до поліції”, – йдеться у повідомленні.

Прикмети чоловіка: зріст близько 185-190 см, на вигляд 47-48 років, волосся з сивиною, коротко стрижене, мав бороду, середньої тілобудови, особливі прикмети під бородою мав шрам довжиною 3-4 см.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо можливого місця знаходження Монтвідаса Гедимінаса, повідомте про це за телефонами: (0412) 40-74-75, 40-73-04 або «102» чи зверніться до найближчого відділу поліції.

 

 

Leave a Comment