Екс-заступник голови ОДА Лагута тепер керує Дарницькою райдержадміністрацією в Києві

Екс-заступник голови ОДА Лагута тепер керує Дарницькою райдержадміністрацією в Києві

Кличко представив нового виконувача обов’язків.

Колишній заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута відтепер виконує обов’язки голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації. Про це 12 листопада повідомили на сторінці Дарницької РДА у Facebook. Нового виконувача обов’язків голови Дарницького району представив міський голова Києва Віталій Кличко.

“До Дарницького району завітав міський голова Віталій Кличко, який представив нового виконувача обов’язків голови Дарницької райдержадміністрації Ярослава Миколайовича Лагуту та окреслив першочергові завдання, які необхідно вирішувати. Це і реконструкція парку «Партизанська слава», впорядкування МАФів, ліквідація сміттєзвалищ та вирішення глобальних екологічних проблем. Зокрема, мер зазначив, що сам багато років мешкав на вулиці Декабристів та не з чуток знає про проблеми забруднення повітря Бортницькою станцією аерації та сміттєспалювальним заводом «Енергія»”, – йдеться у повідомленні.

Кличко наголосив, що чекає від Ярослава Миколайовича плідної співпраці, ініціативності, гарних показників діяльності та головне – оперативного реагування на всі звернення дарничан. А також  зазначив, що за вирішення всіх питань і проблем району тепер відповідальний саме він. Ярослав Лагута у свою чергу запевнив, що докладе всіх зусиль, аби Дарницький район був комфортним місцем для життя кожного його мешканця.

Варто зауважити, у 2014 році Лагута був радником патронатної служби голови Житомирської обласної адміністрації. З січня 2015 року — заступником голови ОДА. З 24 червня до 8 серпня 2019 року тимчасово виконував обов’язки голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, заступник голови ОДА Ярослав Лагута написав заяву на звільнення. За словами голови ОДА Бунечка, про таке він домовлявся з Лагутою як тільки прийшов на посаду голови.

Leave a Comment