Поліція розслідувала вбивство, а знайшла підпільну пилораму та підроблені документи

Поліція розслідувала вбивство, а знайшла підпільну пилораму та підроблені документи

Коростенський район.

Днями у ході розслідування кримінального провадження поліцейські провели санкціонований обшук на території одного з підприємств Коростенського району. У результаті вилучено лісоматеріали, дві стрічкові пилорами та два транспортні засоби. Про це повідомили у відділі поліції області.

Слідчі дії проводились у рамках розслідування вбивства. Водночас у ході обшуку були виявлені ознаки іншого правопорушення – підробки документів.

“Відтак поліцейські вилучили низку речей та засобів, що можуть свідчити про протиправну діяльність певного кола осіб. Нині для встановлення усіх обставин цього правопорушення розпочато провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України”, – розповів заступник начальника ГУНП В’ячеслав Пашковський.
Загалом з підприємства вилученого близько 150 м3  лісоматеріалів, дві стрічкові пилорами, деревонавантажувач та автомобіль «Сітроєн», документацію. У рамках досудового розслідування призначено низку експертних досліджень, за результатами яких прийматиметься рішення щодо остаточної правової кваліфікації події.
Нагадаємо, розслідуючи вбивство коростенця, тіло якого знайшли у лісі, правоохоронці провели понад 100 обшуків. За вбивство знайомого житель Баранівського району просидить у в’язниці майже 10 років.

Leave a Comment