Поліція: Таксі викликали?

Особисто я не хотів би піднімати теми негативу про роботу полісменів. Вони старанні, охайні, набагато відповідальніші та ввічливіші ніж їх попередники, але, на жаль не всі. І процес відсіву повинен проходити повсякчас. На жаль, процес «природного відбору» у нас дуже не на високому рівні. Тим більш часу, фінансів та бажання на ці проблеми немає. Хоча, чомусь, часу на інші бажання, наприклад на розширення повноважень нашої поліції, у її очільників явно вдосталь.

Потрібно розуміти, що поліція – це не лише патрульні, але й усі інші структури, які так і не були змінені і швидше за все не будуть, в силу цілого ряду причин.

На жаль, деякі нові патрульні беруть приклад зі своїх попередників і досить халатно ставляться до своїх зобов’язань. Нещодавно було неприємно спостерігати як патрульні не вмикають поворотників на службових авто під час патрулювань. Але це поліцейське авто шокувало ще більше не фактом невірних поворотів, а тим, що працювала поліцейська автівка в якості таксі! І не просто таксі, а «карети кохання», тому що полісмени просто підвозили своїх дівчат чи дівчат своїх друзів, або катали їх по місту.

У мене виникає запитання: На що я сплачую податки? Можливо деякі полісмени вирішили об’єднати дві професії та підробляють під час служби у якості таксі. Таку «універсальну» патрульну машину мені з приятелями довелось побачити біля так «будинку правосуддя» о 13.36 24.10.2016 року.

Дуже хочеться вірити, що ці таксо-полісмени є винятком із правил та ці підходи до роботи будуть жорстко присікатись керівництвом нашої поліції…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *