Понад 10 тисяч євро штрафів виписали власникам перевантажених авто, які рухалися через Житомирщину

Понад 10 тисяч євро штрафів виписали власникам перевантажених авто, які рухалися через Житомирщину

З початку року.

Працівники Укртрансбезпеки продовжують роботу із перевірки вантажних норм серед автомобілів, які рухаються через Житомирську область. З початку року перевірили близько 2 тис. автомобілів, яким виписали штрафів на загальну суму понад 10 тис. євро. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на управління Укртрансбезпеки у Житомирській області.

«Загалом перевірили 2 тис. 225 вантажних автомобілів, з яких 88 автомобілів мали порушення допустимих вагових або габаритних параметрів. За ці порушення працівники Укртрансбезпеки виписали штрафів на загальну суму 10 тис. 328 євро за проїзд дорогами загального користування у межах Житомирщини. До державного бюджету перерахували 275 тис. 802 грн», – йдеться у повідомленні.

Штраф за відсутність дозвільних документів при перевезенні вантажів із порушенням допустимих параметрів становить 1 тис. 700 грн, а сума в євро залежить від відстані, яку проїхала машина із перевантаженням.

Нагадаємо, торік мисливці сплатили 30 тисяч гривень штрафів за порушення правил полювання. Житомиряни просять міськраду штрафувати чиновників за вибоїни на дорогах.

Leave a Comment