Житомиряни просять міськраду штрафувати чиновників за вибоїни на дорогах

Житомиряни просять міськраду штрафувати відповідальних осіб за вибоїни на дорогах. Відповідну електронну петицію оприлюднили 26 листопада.

«За дороги міста Житомира є відповідальні посадові особи. Створити з депутатів міської ради комісії та обстежити всі автодороги Житомира, при виявленні пошкодження дорожнього полотна у вигляді ям чи вибоїн – рішенням міської ради встановити великі штрафи та оштрафувати відповідальних посадових осіб!» – написав автор звернення Василь Герасимчук.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Якщо ж говорити про відповідальність органів місцевого самоврядування, то відповідно до ст.21 Закону № 2862-IV маємо вичерпний перелік, а саме, органи місцевого самоврядування, що управляють функціонуванням та розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, відповідають за: стан вулиць і доріг міст та інших населених пунктів відповідно до діючих норм, у тому числі щодо безпеки руху транспортних засобів і пішоходів; якість робіт з проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг міст та інших населених пунктів; розміщення технічних засобів організації дорожнього руху, об’єктів дорожнього сервісу та рекламоносіїв; відшкодування збитків користувачам вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, що виникли через їх незадовільний стан, у порядку, визначеному законом.

Згідно із законодавством, водії, які постраждали від неналежного стану доріг, можуть звертатися до органів місцевого управління або подавати позов до суду про відшкодування збитків, попередньо оцінивши рівень компенсації.
Нагадаємо, ОДА заплатить фірмі нардепа Ревеги за ремонт дороги у Бердичеві. Скільки можна ганьбитися? Приведіть у порядок автомобільні дороги, – житомиряни. Житомирські дороги перетворилися на ковзанку.

[

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *