Понад 2,5 мільйонів витратять з обласного бюджету на реконструкцію дитячої травматології

Понад 2,5 мільйонів витратять з обласного бюджету на реконструкцію дитячої травматології

Встановлять комп’ютерний томограф.

Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації витратить 2 млн 645 тис. грн на реконструкцію обласного спеціалізованого центру по наданню допомоги дітям з гострою травмою з встановленням комп’ютерного томографа. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 11 вересня. Участь у ньому взяли три фірми: вінницька, київська та житомирська. Перемогу у конкурсі отримала остання — ТОВ «Уютспецбуд». Згідно із відомостями реєстру фізичних та юридичних осіб, власником та керівником фірми є житомирянин Ігор Дрогоруб.

За умовами тендеру, «Уютспецбуд» має завершити роботи з реконструкції до 31 березня 2020 року. Ще до початку робіт підприємство має отримати аванс у розмірі 50% від загальної суми. Решту коштів їм сплачуватимуть вже за виконані роботи на підставі актів.

Договір із підрядником передбачає виключно підготовку приміщення до встановлення комп’ютерного томографа. Тендер на придбання та встановлення останнього в ОДА проводитимуть окремо.

Нагадаємо, що житомирська міська лікарня відремонтує своє обладнання на понад півтора мільйона. Відділення обласної лікарні імені Гербачевського відремонтують на понад мільйон.

Leave a Comment